Kilka słów o kancelarii


Nasza kancelaria powstała 1.09.1977 r. i od tego czasu działa nieprzerwalnie na terenie Pragi Południe z właściwością egzekucyjną obejmującą Pragę Południe (osiedla: Gocław, Gocławek, Grochów, Kamionek, Kępa Gocławska, Kozia Górka, Olszynka Grochowska, Saska Kępa i Witolin), Rembertów, Wawer i Wesołą.

Przed nowelizacją ustawy o komornikach sądowych i egzekucji z 2007 roku obowiązywała poprzednia nazwa: Komornik Sądowy Rewiru XXII przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe. W związku z przejściem na emeryturę komornika Jana Krajewskiego do czasu powołania nowego komornika zastępstwo pełniła p. Alina Jańczuk.  W dniu 21.05.2012 r. Kancelaria została objęta przez nowopowołanego komornika Łukasza Warchoła.


Na terenie dzielnicy Praga-Południe komornicy działający w obrębie właściwości Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Południe mają wyłączność egzekucji z nieruchomości, własnościowego prawa do lokalu spółdzielczego, odrębnej własności lokalu uzyskanej od gminy lub developera, lokali zarządzanych przez wspólnoty mieszkaniowe.

W pozostałych wypadkach komornik może prowadzić egzekucję na terenie całego kraju.

Niniejsza strona ma charakter wyłącznie informacyjny i nie może być traktowana jako reklama. Najlepiej oglądać w rozdzielczości 1280 x 1024.